Bahçelievler Teka Servisi

Evde en çok kullanılan beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar, uzun süre kullanım nedeni ile bazı zamanlarda arıza verebilmektedir. Bu nedenle günlük yaşam daha zor bir hale gelmektedir. Bu arızalar yaşandığında Bahçelievler teka servisi hizmetinden yararlanılarak sorunlar çözümlenebilir. Ürünlerin yanlış kullanımı da çeşitli sorunlar meydana getirmektedir.

Bahçelievler teka servisi elemanlarımız, alanında uzman olan deneyimli personellerdir. Hizmet alabilmek için firmamızı 7/24 istediğiniz zaman arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Firma elemanlarımız çağrı kaydı alır almaz yola çıkmaktadır.

Teka davlumbaz, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga ve ankastre ürünlerinin bakım ve tamir hizmetleri veren Bahçelievler Teka servisimiz, Ankara Bahçelievler’de hizmet veren yetkili servistir. Ankara’nın bütün noktalarına servis hizmetlerimiz verilmektedir.

Bahçelievler Yetkili Teka Servisi  tarafından onarılan bütün elektronik eşyaların gerekli olan bütün testleri yapılarak güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Onarım için yedek parça gerekli olduğunda, müşterilerin bilgisi dahilinde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Yıllardır Ankara Bahçelievler bölgesinde verdiğimiz hizmetimiz ile müşterilerimizi memnun etmeyi başaran firmamız, müşteri memnuniyeti daima sağlamak amacı ile istikrarlı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir