Batıkent Teka Servisi

Dünyanın tanınan ve bilinen markaları satış sonrası servisleriyle müşterilerin gözünde değer kazanır. Batıkent Teka servisi çalışanları ve firmamız işinin önemini ve sorumluluğunu bilir. Verdiğimiz hizmetler tamamlandığı zaman da müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı iletişim devam eder. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürdürdüğümüz çalışmalarımız ilk defa kullanılmaya başlanan ürünler için önemli bilgiler içerir.

Hizmet sektöründe yaratıcı çözümler üreten ekiplerimiz teknik açıdan yeterlidir. Ekiplerimiz öncelikle yaşanan sorunu doğru bir şekilde tespit eder. Ardından çözüme odaklı arızaları tespit eder ve en uygun ve ekonomik yolu belirleyerek çalışmalarını sonlandırır. Ankara gibi büyük bir metropolde kesintisiz olarak sunduğumuz teknik destek hizmetleri sayesinde günlük işler aksamadan devam edebilir. Mobil ekiplerle kolay yol kat eden Batıkent Teka servisi elemanları müşteri hizmetleri konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

  • Batıkent Teka Yetkili Servisi
  • Batıkent Teka Ankastre Servisi
  • Batıkent Teka Servis

Yetkili servis ekiplerimiz yaşanan sorunların üstesinden gelecek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Planlı çalışmalarımız müşterilerimizin gün içerisinde belirteceği 2 saatlik zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilir. Teka beyaz eşya servisi olarak önce müşteri taleplerini dinler ve gerekli uygulamalara daha sonra başlarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir