Çayyolu Teka Servisi

Ev aletleri tüm insanlar için önemlidir ve ilk evlilik alışverişlerinden başlayarak, ilerleyen yıllarda da sürüp gitmektedir. Yılların tecrübesi sağlamlığı ve tanınmışlığı ile Teka evinizde yardımcı ve güvenilir bir arkadaştır. Yaygın kullanımı olan kaliteli ev aletleri arasında ismi sıkça duyulan Teka’nın Ankara’da yetkili servisiyiz. Beyaz eşya ve Teka ankastre ürünlerin montaj bakım ve onarım faaliyetlerini Çayyolu Teka Servisi olarak yapmaktayız.

Orijinal yedek parça ve garanti kapsamında yaptığımız bakım ve onarım faaliyetlerimiz, deneyimli personelimizin hızlı hizmeti ile siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Davlumbaz kurulum ve bakımları, gerçekleşen arızaların giderilmesi için 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bunun yanında elektrikli ev aletleri olan buzdolabı, fırın gibi aletlerin arızalarının giderilmesi montaj ve demontaj faaliyetlerini yetkili servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

  • Çayyolu Teka Servisi
  • Çayyolu Teka Ankastre Servisi
  • Çayyolu Teka Beyaz Eşya Servisi

Firmamız Çayyolu Teka Yetkili Servisi olarak sadece belirli bir semtte değil, tüm Ankara il sınırlarına yetkili servis olarak hizmet götürmektedir. Ev aletlerinizde gerçekleşebilecek tüm elektronik arızalar ile fiziksel arıza ve hasar durumlarında, parça temini, onarım ve tamir işleri, bunun yanında bakım taleplerine cevap vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir