Dikmen Teka Servisi

Teka endüstriyel kullanıma ve ev kullanımına uygun her türlü ocak, davlumbaz, buzdolabı, derin dondurucu, ankastre ürünler ve fırın üretimi yapan bir firmadır. Ankara’da teka marka elektrikli mutfak eşyalarınız için hizmet vermekte olan yetkili servisimiz ise Dikmen teka servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Aktif olarak hizmet veren ve konuya hakim olan uzman ekiplerimiz ile arızalar için tam zamanında gelerek gerekli ekipmanlarla arızalarınızın kök sebebini bularak tamamı ile çözüm sağlıyoruz. Dikmen teka Yetkili servisi ile cihazlarınız tamamen bozulsa bile kaliteli yedek parçalar ile onarım sağlanmakta ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Uygun servis ücretlerimiz, hızlı ekibimiz ve garantili tamirat ve bakım işlemlerimiz ile mutfak sistemlerinde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Evinize gelen yetkili servis ekibimiz aynı zamanda sizlere cihazların kullanımı ile ilgili gerekli teknik bilgileri de vermekte ve tekrar arıza yaşanmaması için almanız gereken önlemleri de anlaşılabilir şekilde izah etmektedir. Bu sayede de teka marka cihazlarınızın hassas ve önemli noktalarını bilir kullanırken bu durumlara özen göstererek eşyalarınızın ömrünü daha uzun kılabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir