Emek Teka Servisi

Teka marka ürünler hem evlerde hem de sanayi tipi mutfaklarda sıkça kullanılan bir markadır. Bu ürünlerin en büyük avantajları çelik alaşımlarla kuvvetlendirilmiş bir iskelet ve gövde yapısına sahip olmasıdır. Bu yapı sayesinde de uzun yıllar kullanılabilirler.

Bununla beraber cihazlarınızda kullanıma bağlı ya da elektrik hattı, su hattı gibi çevresel faktörlere bağlı olarak bazı arıza durumları gelişebilir. Bunların önüne geçilmesi için firmamız hizmetlerinden Emek Teka servisi çağırılarak arızanızın en kısa sürede giderilmesi sağlanmaktadır. Emek teka servisi için bir telefonunuz yeterli olmaktadır. Gelen teknik destek ekibi cihazınızı inceleyerek arızayı tespit ederek gerekli onarım işlemini de yapacaklardır.

Bazı durumlarda cihazın bulunduğu yerde tamiratı ya da arıza tespiti mümkün olmamaktadır. Bu tarz durumlarda beyaz eşyalarınız servis kontrol noktalarımıza getirerek burada ayrıntılı biçimde incelenir ve size de arıza ile ilgili bilgiler ve onarım süreci ile ilgili bilgi aktarımı yapılır. Cihaz arızası yapıldıktan sonra ise teknik servis tarafından alındığı yere geri getirilerek cihazın yeniden kurulum işlemi yapılır ve teslim edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir