Etlik Teka Servisi

Teka markalı beyaz eşyalar ve elektrikli mutfak eşyaları uzun yıllardır piyasadadır. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, davlumbaz, ocak ve mikrodalga fırının yanı sıra ürünlerine bir de ankastre setleri ekleyen teka servis konusunda da ürün kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Etlik teka servisi ile hizmet veren teknik ekibimiz her türlü bakım, onarım, parça değişimi, kurulum ve temizlik işlerinde sizlere destek vermek için bir telefon ile kapınıza gelmektedir.

 Yedek Parça Desteği

Etlik Teka Yetkili Servisi sayesinde cihazlarınızda oluşabilecek arıza durumlarında direk onarım ya da cihaz değişimi yerine sizin için daha az masraflı olan çözümlerden biri de yedek parça ve küçük parçaların değişimi işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem cihazlarınızın daha uzun kullanım süresi uzamakta hem de daha sonrasında büyük masrafların ortaya çıkması engellenmektedir.

 Uzaktan Hizmet Mevcut

Teka markalı tüm ürünleriniz için teknik servisimize ulaşarak istediğiniz konuda bilgi danışabilir ve teknik konular hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Uzaktan destek adı verilen bu servisimiz ile de her daim müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir