Yenimahalle Teka Servisi

Teka servisi alanında son derece profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile beraber Ankara yeni mahalle tüm bölge ve semtlerine teknik hizmet veren bu sektör de önde gelen kurumlar arasında bulunmaktayız. Aynı zaman da kurum olarak geçmişten günümüze kadar müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir işletmeyiz.

Yenimahalle Teka servisi ankastre, fırın, davlumbaz, derin dondurucu, mikrodalga, buzdolabı, bulaşık makine ve bunlar gibi tüm beyaz eşyalarınızın servis hizmetlerine yüksek kalite de uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür.

  • Yenimahalle Teka Yetkili Servisi
  • Yenimahalle Teka Ankastre Servisi
  • Teka Beyaz Eşya Servisi

Kredi kartı ile de ödeme imkanlarımız mevcuttur. Bunların yanı sıra bakım, onarım, montaj ve tamirat gibi hizmetlere 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek Yenimahalle teka yetkili servisi kalitesinin keyfini sürebilirsiniz. Aynı zamanda TSE belgeli olan hizmetlerimiz de 1 yıllık işçilik ve yedek parça garantisi gibi imkanlarımız da bulunmaktadır.

Güler yüzlü ve uzaman ekibimiz ile beraber yüksek düzey servis kalitesi hizmetlerimizi sizlere sunmaktan büyük bir keyif duyarız. Haftanın 7 günü açık olan kurumumuza çağrı merkezlerimizden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir